Компанія Будконтракт працює з 1996 року . Основним напрямком діяльності є комплексна комплектація об’єктів будівельними матеріалами і конструкціями: арматура, товарний бетон, будівельний розчин, керамзитобетон, цегла силікатна, цегла керамічна, газоблок автоклавний, газобетон, залізобетонні вироби, сходові марші, перемички, вентиляційні блоки, кільця колодязів, плити теплокамер, лотки інженерних мереж, бордюр дорожній, плити дорожні, дріт сталевий, дріт в’язальний, металовироби, сітка зварена, кладочна, штукатурна, ткана, люки чавунні, реш тки чавунні і т.д.


Компанія Будконтракт має багаторічний досвід роботи на ринку будівництва, житлово-комунального та дорожнього господарства міста Києва та інших міст України. Головна мета нашої Компанії – це забезпечення виробничих, будівельних та дорожніх об’єктів якісними будівельними матеріалами в необхідній кількості.


Завдяки нашим співробітникам, а також поліпшення організації праці ми завжди можемо задовольнити потреби наших партнерів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє створити максимально вигідні та зручні умови для співпраці. Ви завжди можете отримати більш повну і докладну інформацію зв’язавшись з нами.


Будемо раді сприяти розвитку Вашого бізнесу та взаємовигідного партнерства.