• Ukrainian
  • Русский

Приймальна: 050-608-18-19

Email: bk-mail@ukr.net

Відділ продажу: 068-487-28-20

050-608-18-19

Сітка


Сітки будівельні застосовуються для влаштування стяжок підлог, перекриттів, для штукатурних і облицювальних робіт.

Сітка зварна – це дротяна сітка, виготовлена з перпендикулярних дротів, зварених у місцях перетину методом контактного точкового зварювання. Сітка зварна використовується для штукатурних робіт, відсічення бетону, укладання різних видів плитки та оздоблювальних матеріалів, для теплоізоляційних робіт, а також для монтажу систем теплих підлог.

Просічно-витяжна сітка виготовляється з металевого листа методом одночасної просічки і витяжки. Вона не має зварних швів, завдяки цьому, досягається гарне співвідношення міцності та ваги. Відкриті осередки забезпечують великий коефіцієнт зчеплення, це особливо важливо при використанні сітки в якості армуючого шару при штукатурних роботах, укладання плитки, монтажі системи “тепла підлога”, а також в якості каркаса при створенні архітектурних форм.

Сітка плетена (рабиця) застосовується для огорож промислових і цивільних об’єктів, виготовлення вольєрів і кліток для птахів і тварин.

Сітка зварна ВР-1 застосовується для широкого спектру облицювальних і штукатурних робіт, для армування бетонних і цементно-піщаних стяжок підлог і перекриттів, а також для виготовлення огорож.

 

Розроблено у: 3-bit